|
Luke : on się tam poślizgnął. Mi się wydaję, że Łobo mimo wszystko wybija się na tle reszty naszych graczy, na plus oczywiście.
Baa niewidoczny, Piotrek Brożek do zmiany. Sobol w defensywie fajnie, a jak jesteśmy przy piłce to zero. Alvarez - każda piłka u niego to wykop na pałę i w konsekwencji strata.
Trzymam kciuki mimo wszystko. Chyba może być tylko lepiej. Boisko fatalne.
|