Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 03.04.2010, 16:13
Luke : on się tam poślizgnął. Mi się wydaję, że Łobo mimo wszystko wybija się na tle reszty naszych graczy, na plus oczywiście.

Baa niewidoczny, Piotrek Brożek do zmiany. Sobol w defensywie fajnie, a jak jesteśmy przy piłce to zero. Alvarez - każda piłka u niego to wykop na pałę i w konsekwencji strata.

Trzymam kciuki mimo wszystko. Chyba może być tylko lepiej. Boisko fatalne.
Odpowiedz cytując