Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 03.04.2010, 16:13
Fakt, grają katastrofalnie, ale śmiem twierdzić, że nasze wojska w Afganistanie mają lepsze boiska. I na pewno ma to spory wpływ na naszą grę.

Martwi postawa Issa, ale tłumaczę to sobie tym, że chłopak jest techniczny i ciężko mu się gra na kretowisku.
Odpowiedz cytując