|
Fakt, grają katastrofalnie, ale śmiem twierdzić, że nasze wojska w Afganistanie mają lepsze boiska. I na pewno ma to spory wpływ na naszą grę.
Martwi postawa Issa, ale tłumaczę to sobie tym, że chłopak jest techniczny i ciężko mu się gra na kretowisku.
|