Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 03.04.2010, 16:10
oczy bolą od patrzenia na tą kopaninę, co najgorsze to nie widać żadnej różnicy między oboma ekipami

najlepiej całość podsumowała "akcja" Łobo z końcówki, piłka mu przeleciała między nogami jakby w ogóle nie widział, że leci w jego stronę, jego "gra" to jakiś sabotaż
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując