Cytat:
|
Boisko jest takie same dla obydwu druzyn.
|
Akurat tutaj się nie zgodzę. Był nawet artykuł o tym, że największym atutem Polonii jest... murawa. Dla drużyny lepszej (na papierze Wisła) taka murawa utrudnia JAKIEKOLWIEK granie po ziemi, technicznie etc. etc. nie jest możliwe..