Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline
#
104
03.04.2010, 15:36
Diaz mi się wydaje lepszy niz w poprzednich meczach... no i ta przewrotka...
Łobodziński jakby tylko byl troche bardziej dokładny...
nie skomentuje murawy- ja gram z chłopakami na lepszym w górach, po wypasie krów
Marcinkrakwoj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinkrakwoj
Znajdź inne posty napisane przez Marcinkrakwoj