Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 03.04.2010, 15:36
Diaz mi się wydaje lepszy niz w poprzednich meczach... no i ta przewrotka...
Łobodziński jakby tylko byl troche bardziej dokładny...
nie skomentuje murawy- ja gram z chłopakami na lepszym w górach, po wypasie krów
Odpowiedz cytując