|
Pierwsze wrażenia:
- 1 dobra interwencja Juszczyka i fart przy strzale Trałki
- Łobo aktywny
- o takich boiskach jak na konkwiktorskiej Leo mówił że nawet psa by tam nie wpuścił żeby nie zwichnął łapy
- gra wygląda skorżowato ;|
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|