anthony09 napisał(a):

W przyszłym sezonie ma dojść jeszcze Puchar Ekstraklasy więc ok. 50 spotkań drużyna zagra + 35 ME i wychodzi 85 spotkań. Do tego jakaś współpraca partnerska z biurem podróży co organizuje wycieczki i mamy często turystów co chętnie kupiliby sobie coś na tym stadionie
|
85 spotkań?!
A to w przyszłym sezonie nie będziemy wgóle grać na wyjazdach

?
W sezonie jest 15 x liga 2-3x PP, ewentualny PE 4-5 meczy no i europejskie puchary 3-6 meczy tak na oko. jak wyjdzie 30 na sezon to będzie dobrze z tym, że na jesieni tych meczy jest zdecydowanie więcej bo na wiosne raptem 7-10. ME to raczej na głównym nie będzie grać, cos mi sie wydaje. Co do wycieczek po stadionie to jest to dobry pomysł, bo napewno wielu chętnych by sie znalazło na zwiedzanie stadionów zwłaszcza w przypadku angoli i makaronów
