Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec
Offline
#
2339
03.04.2010, 15:16
@pablo, wszyscy tak mają, to nie wina wersji.
!!
Jedno Serce Jedno Bicie
WISŁA KRAKÓW
Ponad Życie !!
MasterCarl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MasterCarl
Znajdź inne posty napisane przez MasterCarl