Co to za problem,kilkanaście dnii w tygodniu mieć otwarty catering ? Chociażby tylko kilka kiosków ? Kioski powinny być otwarte 7 dni, bo mamy mecze Wisły, ME. W przyszłym sezonie ma dojść jeszcze Puchar Ekstraklasy więc ok. 50 spotkań drużyna zagra + 35 ME i wychodzi 85 spotkań. Do tego jakaś współpraca partnerska z biurem podróży co organizuje wycieczki i mamy często turystów co chętnie kupiliby sobie coś na tym stadionie

Jeżeli już SportFive weszłoby w partnerstwo z Wisłą to wydaje mi się że same korzyści płynęłyby z tej wspólnej działalności
