MaG* napisał(a):

uaktualniłem sopcasta do wersji 3.2.9 i padł
żaden meczyk sie nawet nie wczytuje , też tak macie?
|
To raczej nie wina Sopcasta. Ja jestem nie na swoim kompie i wlasnie zainstalowalem 3.2.9 i ogladam wlasnie ManU. Wysypal sie co prawda teraz Public Sport wiec moze o to chodzi ?