Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 03.04.2010, 14:09
Niestety kasa własnie ( jak to przeważnie bywa) gra rolę. Max to 600-700 PLN, ale chciałbym się zmieścić w 500.
Co do HTC HD2 ... bawiłem się nim troszkę ( kumpel w pracy miał nówke do sprzedania za 1500) faktycznie telefon marzenie. Ma procek szybszy niż niejeden laptop ;-)
Odpowiedz cytując