|
Nie czarujmy się. Polonio-Groclin jest obecnie jednym z najsłabszych klubów ekstraklasy. Grają totalną kichę, mają słabą obronę, mierną pomoc i zero armat. Nie wygrać z nimi to wstyd, szczególnie dla drużyny walczącej o MP.
Ja liczę na przełamanie Pawła Brożka, jeśli nie dziś to już chyba nie w tym sezonie...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|