Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 03.04.2010, 13:45
Nie czarujmy się. Polonio-Groclin jest obecnie jednym z najsłabszych klubów ekstraklasy. Grają totalną kichę, mają słabą obronę, mierną pomoc i zero armat. Nie wygrać z nimi to wstyd, szczególnie dla drużyny walczącej o MP.

Ja liczę na przełamanie Pawła Brożka, jeśli nie dziś to już chyba nie w tym sezonie...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując