JOSE 841 napisał(a):

tak z ciekawości jakimi klubami gracie i jakie ligi polecacie ? w których można budować spokojnie zespół (przez 2-3sezony) który mógłby europejskie puchary zawojować (szukam średnich klubów z dużym zastrzykiem gotówki na transfery oczywiście)
|
TSG Hoffenheim w Bundeslidze dość dobrzy gracze i dość dużo gotówki.
Liga też fajna bo praktycznie możesz w niej zrobić wszystko, nie ma żadnych ograniczeń i w ogóle.