Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3241
Stary 03.04.2010, 11:12
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
tak z ciekawości jakimi klubami gracie i jakie ligi polecacie? w których można budować spokojnie zespół (przez 2-3sezony) który mógłby europejskie puchary zawojować (szukam średnich klubów z dużym zastrzykiem gotówki na transfery oczywiście)
TSG Hoffenheim w Bundeslidze dość dobrzy gracze i dość dużo gotówki.
Liga też fajna bo praktycznie możesz w niej zrobić wszystko, nie ma żadnych ograniczeń i w ogóle.
Odpowiedz cytując