Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6354
Stary 03.04.2010, 10:41
1. Może mecz Lecha z Legią był klasykiem polskiej ligi. Ale nie jest nim mecz Amiki Poznań.
2. Skoro forum zdominowała banda wiślackich frustratów, to dziwię się czemu Wielkopolanie w ogóle na to forum zaglądają? O pisaniu postów nie wspominając.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując