|
1. Może mecz Lecha z Legią był klasykiem polskiej ligi. Ale nie jest nim mecz Amiki Poznań.
2. Skoro forum zdominowała banda wiślackich frustratów, to dziwię się czemu Wielkopolanie w ogóle na to forum zaglądają? O pisaniu postów nie wspominając.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|