jestem ciekaw czy 2 liga holenderska jest słabsza od naszej buraczanej "ekstraklasy" bo w tamtym sezonie ten zawodnik
http://transfermarkt.de/de//leistung...eler_5021.html strzelał bramkę za bramką, dokładnie 25 trafień... w tym sezonie w Eredivisie strzelił jak do tej pory 8 bramek co i tak jest świetnym wynikiem... w czerwcu kończy mu się kontrakt, ciekawe czy skusił by się ofertą z mistrza polski i okazją gry w lidze mistrzów?