Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 03.04.2010, 08:45
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Mistrz jest jeden .

http://www.youtube.com/watch?v=0NQSV...aynext_from=PL
Mam podobne odczucia.

Ale jednak trzeba docenić klasę Schumachera, a także wcześniejszych mistrzów - Mansella i Prosta.

Ja mam to szczęście, że mogłem oglądać też dawnych mistrzów - Fittipaldiego i Piqueta. Co prawda tylko w Formula Indy, ale Emerson wtedy jeszcze wygrywał. Nelson rozbijał się o bandy
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując