Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
Od: 04.2009
Offline
#
6345
03.04.2010, 05:53
W tamtym roku mieliśmy w Polsce 2 walki stulecia, to możemy mieć kilka derbów kraju co roku.
swinia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swinia
Odwiedź stronę domową użytkownika swinia!
Znajdź inne posty napisane przez swinia