Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
15282
03.04.2010, 02:40
Mozesz zlozyc prywatne zamowienie u jubilera - sam zrobilem spinki do mankietow z wislackim herbem jakies 5 lat temu.Od jubilera zalezy ile wylozysz...
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago