Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 02.04.2010, 23:41
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
J
Sorry za złośliwości ,ale nie trawię faceta.
No właśnie , mi tam Schumacher zwisa, natomiast wd mnie zdecydowanie za wcześnie na podsumowania - tak sezonu w jego wykonaniu jak i walki w teamie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując