myślisz ze ktoś na forum napisze ci kim jest ktoś kto maluje po calym krakowie i okolicach?

podejzewam ze jest to jakaś grupa graficiarska ktora poprostu ma swoj tag i nim maluje miasto (nie taguje, maluje) wszędzie można spotkać ich pracki (bo nie sądze żeby to była robota jednej osoby) i wiele z nich ma już dobrych kilka lat

jakbyś pojezdzil po miescie to znajdziesz troche innych takich grup.
mus to jest ich nazwa a co znaczy o ile cokolwiek znaczy - tego zwykly smiertelnik zapewne sie nie dowie i ja nie wiem

niektore grafy maja calkiem niezle. mysle ze do kibicow sa neutralni nie ryzykowali by ze ich pracki zostana rozwalone przez którychś kibiców. chociaz kiedys sie cos tam przewijalo przez tematy Wiślackich Graffiti o tych roznych grupach mozesz poszukac