Wyświetl pojedynczy post
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15277
Stary 02.04.2010, 21:35
myślisz ze ktoś na forum napisze ci kim jest ktoś kto maluje po calym krakowie i okolicach?
podejzewam ze jest to jakaś grupa graficiarska ktora poprostu ma swoj tag i nim maluje miasto (nie taguje, maluje) wszędzie można spotkać ich pracki (bo nie sądze żeby to była robota jednej osoby) i wiele z nich ma już dobrych kilka lat jakbyś pojezdzil po miescie to znajdziesz troche innych takich grup.
mus to jest ich nazwa a co znaczy o ile cokolwiek znaczy - tego zwykly smiertelnik zapewne sie nie dowie i ja nie wiem niektore grafy maja calkiem niezle. mysle ze do kibicow sa neutralni nie ryzykowali by ze ich pracki zostana rozwalone przez którychś kibiców. chociaz kiedys sie cos tam przewijalo przez tematy Wiślackich Graffiti o tych roznych grupach mozesz poszukac
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując