Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9001
Stary 02.04.2010, 19:20
Zgadzam się z palikotem bazę kibicowską Wisła ma ogromną. Jak będzie ładna gra i zwycięstwa, to średnia frekwencja 20k nie powinna być żadnym problemem.
..
Odpowiedz cytując