|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa
Offline
|
|
Hamas_kr napisał(a): 
Nie bardzo.
Odbędzie się w maju, ale jeszcze nie ma daty.
|
Moje źródło: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda.
|
|