Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8999
Stary 02.04.2010, 18:51
runner napisał(a):Wyświetl post
Znalazłem te fotki z 06/07 2009. Postęp co do samej trybuny wschodniej (C) jest podobny do obecnie budowanej zachodniej (A/B) - oczywiście wyłączając narożniki.
Jeżeli od czerwca 2009 do planowanego maja 2010 minie -11 miesięcy, to jak ZIKiT/ Mostostal chce skończyć trybunę zachodnią do października 2010 - zostało raptem 7 miesięcy.
Oczywiście to czysta matematyczna kalkulacja. Z tym, że jeszcze 4 miesięce i trzeba dach budować od zaplecza, aby zrobić murawę. Oby z całością nie przedłużyło się do marca 2011.
(murawa, drogi dojazdowe, wykończenie, It)

http://www.reymonta22.pl/?a=galeria&b=item&id=373
Ale na wschodniej żeby dojść do takiego stanu potrzebowali aż 5-6 miesięcy. Na zachodniej doszli w 1,5-2,5. Tempo wykonanych prac przez ostatnie 2 miesiące jest nieporównywalnie większe od tego na trybunie wschodniej. Co i tak nie znaczy że zdążą na październik
Odpowiedz cytując