Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15267
Stary 02.04.2010, 18:38
fanKA92 napisał(a):Wyświetl post
Czy na allegro płaci się za wystawione przedmioty, czy tylko jeśli coś sprzedam?
Prosze o jak najszybszą odpowiedź.
Tak- za samo wystawienie przedmiotu tez sie placi.
A jak go sprzedasz, to dodatkowo prowizja jest naliczana



Odpowiedz cytując