Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8996
Stary 02.04.2010, 17:32
Nie od jednego,od paru już na pewno,doskonale wiemy dlaczego nie raz są takie małe frekwencje - ludzie nadal uważają że mogą dostać krzesłem albo koktajlem mołotowa...i właśnie przez takie dni otwarte i np różne gadżety , prelekcje można to zmienić.
Bez tego choćbyśmy się nie wiadomo jak napinali na necie frekwencja będzie nadal taka sama jak dawniej.


ehhh ja poważnie a Ty swoje,no ale jak chcesz,ja już napisałem co miałem do napisania i myśle że w miare normalni będą wiedzieć ocb.
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 02.04.2010 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując