Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8995
Stary 02.04.2010, 17:13
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
W Gdańsku po prostu myślą,bo wiedzą że jakoś trzeba zachęcić te dziesiątki tysięcy ludzi do chodzenia na mecze piłkarskie,u nas za to będzie tragedia,na szlagiery koło 20.000 na inne zaś 15 max i tak to się skończy.
Raz do roku przyjedzie jakaś Barcelona albo Levadia i wtedy będą komplety
Naprawdę uważasz, że od tego jak zorganizujemy dzień otwarty będzie zależeć frekwencja na nowym stadionie?
Ddf
Odpowiedz cytując