Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 02.04.2010, 16:02
adamafia napisał(a):Wyświetl post
Witam, czy ktoś może z forum gra w taką gierkę http://footballsuperstars.com/. Jeśli tak to proponuje jakąś drużynę założyć i połączyć siły
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ighlight=genio

niestety teraz to juz nie jest to co wtedy, zamiast utrzymac jakas jedną mysl to co rusz diametralnie zmieniają ją od podstaw w zasadzie przez co tracą graczy
Odpowiedz cytując