Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
1225
02.04.2010, 16:02
adamafia
napisał(a):
Witam, czy ktoś może z forum gra w taką gierkę
http://footballsuperstars.com/
. Jeśli tak to proponuje jakąś drużynę założyć i połączyć siły
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ighlight=genio
niestety teraz to juz nie jest to co wtedy, zamiast utrzymac jakas jedną mysl to co rusz diametralnie zmieniają ją od podstaw w zasadzie przez co tracą graczy
Genio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Genio
Znajdź inne posty napisane przez Genio