tofik napisał(a):

Ja bym kupił Sobiecha do ataku, a z wolnego transferu podpisał Kosę i Onyszko. I liga mistrzów nasza
|
I Sobiech mógłby dać naprawdę dużo radości, nie rozumiem przeciwników tego transferu. Jeśli będzie kasa to po prostu nie można zaprzepaścić okazji na ściągniecie go.