Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4798
Stary 02.04.2010, 15:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ja bym kupił Sobiecha do ataku, a z wolnego transferu podpisał Kosę i Onyszko. I liga mistrzów nasza
I Sobiech mógłby dać naprawdę dużo radości, nie rozumiem przeciwników tego transferu. Jeśli będzie kasa to po prostu nie można zaprzepaścić okazji na ściągniecie go.
Odpowiedz cytując