Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6317
Stary 02.04.2010, 13:25
Ależ niektórzy tu wypowiadający się mają nagrzane pod kopułą.
Kogo to obchodzi, że jakiś pismak napisał o Legia - Lech "to mecz decydujący o mistrzostwie" czy też "niczym Real z Barcą" ? Kogo to obchodzi?!

Zero dystansu, spinacie się jak nie wiem kto. Żenada.
Odpowiedz cytując