|
Ależ niektórzy tu wypowiadający się mają nagrzane pod kopułą.
Kogo to obchodzi, że jakiś pismak napisał o Legia - Lech "to mecz decydujący o mistrzostwie" czy też "niczym Real z Barcą" ? Kogo to obchodzi?!
Zero dystansu, spinacie się jak nie wiem kto. Żenada.
|