Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 02.04.2010, 13:11
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Czyli zastanawiają się jak tu wygrać żeby się nie nagrać

Czyli dokładnie tak jak Wiślacy Tylko jak popatrzymy na tabelę to naszym to trochę lepiej wychodzi. Jak chcemy być mistrzem to nie możemy nie wygrywać meczów z ostatnią drużyną. Musimy być pod tym względem lepsi od Kuchenkorza.
Odpowiedz cytując