crazykaro napisał(a):

Czyli zastanawiają się jak tu wygrać żeby się nie nagrać
|
Czyli dokładnie tak jak Wiślacy

Tylko jak popatrzymy na tabelę to naszym to trochę lepiej wychodzi. Jak chcemy być mistrzem to nie możemy nie wygrywać meczów z ostatnią drużyną. Musimy być pod tym względem lepsi od Kuchenkorza.