Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6307
Stary 02.04.2010, 11:07
Oldpara,

dlaczego sędzia miał cofnąć akcję? Przecież ma cofnąć tylko wtedy, gdy korzyść okazała się pozorna. Tzn. zamiast karnego lub rzutu wolnego niedaleko bramki dochodzi do mało groźnego strzału.

W Canal+ analizowali tą całą sytuację po meczu. I generalnie opinia była taka: sędzia w zasadzie postąpił zgodnie z przepisami, prawidłowo choć za pierwszy faul Poźniaka żółtka kartka raczej się nie należała. Ale mógł ją dać.

Nie wiem też, czemu się czepiacie tego Przytuły. Z komentatorów-piłkarzy mamy Terleckiego Jr. czy Kazka Węgrzyna. Przy nich wypadł świetnie - potrafi wypowiedzieć zdanie złożone i ma niezłą dykcję. Moim zdaniem jako komentator wypada o wiele lepiej, niż jako piłkarz na boisku.

A koszulę miał tragiczną, to fakt
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując