Oldpara,
dlaczego sędzia miał cofnąć akcję? Przecież ma cofnąć tylko wtedy, gdy korzyść okazała się pozorna. Tzn. zamiast karnego lub rzutu wolnego niedaleko bramki dochodzi do mało groźnego strzału.
W Canal+ analizowali tą całą sytuację po meczu. I generalnie opinia była taka: sędzia w zasadzie postąpił zgodnie z przepisami, prawidłowo choć za pierwszy faul Poźniaka żółtka kartka raczej się nie należała. Ale mógł ją dać.
Nie wiem też, czemu się czepiacie tego Przytuły. Z komentatorów-piłkarzy mamy Terleckiego Jr. czy Kazka Węgrzyna. Przy nich wypadł świetnie - potrafi wypowiedzieć zdanie złożone i ma niezłą dykcję. Moim zdaniem jako komentator wypada o wiele lepiej, niż jako piłkarz na boisku.
A koszulę miał tragiczną, to fakt
