Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 02.04.2010, 10:35
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale muszę wrócić do matematyki

To co kolega wyżej napisał to nie jest zasada matematyczna. To jest zasada bukmacherska. Chodzi o to że np. jak drużyna wygrywa wszystkie mecze u siebie to z każdym kolejnym spotkaniem prawdopodobieństwo wpadki u siebie rośnie.

I w drugą stronę. Jeśli jakaś drużyna przegrywa mecz za meczem to prawdopodobieństwo przełamania się jest coraz większe z meczu na mecz.
Jak nie jest zasada matematyczna jak jest. Myślisz że booki to się na chemii opierają czy jak? Oni ni biorą tych kursów na chybił trafił tylko liczą matematycznie.


A co do meczu to Kasperczak powinien postawić w końcu na 2 napastników z przodu bo ten Paweł to się tak miota sam miedzy tymi obrońcami i nie ma do kogo grać
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 02.04.2010 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując