Incognito2192 napisał(a):

|
Panowie, wróćmy na prawdziwe tory tej rozmowy - matematykę zostawmy jako hobby. Piłkarze muszą zagrać na miarę swoich pensji i wtedy będziemy cieszyć się z wyniku.
|
Moim zdaniem większych zmian w składzie nie powinno być w porównaniu co do meczu z w Bytomiu. Zamiast Burligi zagra Alvarez, być może Boguski zastąpi w pierwszym składzie Pawła Brożka, bo dla Hristova nie widze szans na gre w pierwszym składzie.
Polonia ma nóż na gardle, dlatego nie lekceważył bym ich. Polska liga jest zawiła i każdy może wygrać z każdym.
Stratę Przyrowskiego w bramce Polonii nie określałbym jako znaczącą, Chłop ostatnio był i tak w słabej formie.
Mecz bardzo ważny ze względu na to że możemy zwiększyć przewagę nad Lechem lub Legia.
Wydaje mi się ze drużyna coraz lepiej gra dlatego liczę na 3pkt.
.