Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.04.2010, 09:01
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wróćmy na prawdziwe tory tej rozmowy - matematykę zostawmy jako hobby. Piłkarze muszą zagrać na miarę swoich pensji i wtedy będziemy cieszyć się z wyniku.
Moim zdaniem większych zmian w składzie nie powinno być w porównaniu co do meczu z w Bytomiu. Zamiast Burligi zagra Alvarez, być może Boguski zastąpi w pierwszym składzie Pawła Brożka, bo dla Hristova nie widze szans na gre w pierwszym składzie.
Polonia ma nóż na gardle, dlatego nie lekceważył bym ich. Polska liga jest zawiła i każdy może wygrać z każdym.
Stratę Przyrowskiego w bramce Polonii nie określałbym jako znaczącą, Chłop ostatnio był i tak w słabej formie.

Mecz bardzo ważny ze względu na to że możemy zwiększyć przewagę nad Lechem lub Legia.
Wydaje mi się ze drużyna coraz lepiej gra dlatego liczę na 3pkt.
.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując