|
no to wywołałem tu niemałą dyskusje. Oczywiście, chodziło mi o progresje.
mr_kwolf - nie gram u buków, a przypadek progresji wymieniłem na podstawie lektury (nawet nie wiem czy nie na tym forum) jako najlepszej metody obstawiania, nie wiem, nie znam sie, wyczytałem.
|