Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 02.04.2010, 08:29
no to wywołałem tu niemałą dyskusje. Oczywiście, chodziło mi o progresje.

mr_kwolf - nie gram u buków, a przypadek progresji wymieniłem na podstawie lektury (nawet nie wiem czy nie na tym forum) jako najlepszej metody obstawiania, nie wiem, nie znam sie, wyczytałem.
Odpowiedz cytując