Ogladajac mecz Cracovii i widzac tysiac ludzi na trybunach i ten poziom ,powinni zakazc im grac bo robia anty reklame ligi.Zreszta oni wogle nie powinni w niej grac ,ale to inny temat.
Jaga ich az milo klepała ,kilka skladych akcjii ,dobrze gral Grosicki.Cabaj wzorem Pawelka farfocel na mecz i gol
PGE-Odra ,widziaalem tylko pierwsza polowke i Odra nawet grala ,GKS raczej kontrowal,poziej patrze a tam 3;0 i sie troche zdziwilem.