Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6303
Stary 01.04.2010, 23:53
Ogladajac mecz Cracovii i widzac tysiac ludzi na trybunach i ten poziom ,powinni zakazc im grac bo robia anty reklame ligi.Zreszta oni wogle nie powinni w niej grac ,ale to inny temat.

Jaga ich az milo klepała ,kilka skladych akcjii ,dobrze gral Grosicki.Cabaj wzorem Pawelka farfocel na mecz i gol

PGE-Odra ,widziaalem tylko pierwsza polowke i Odra nawet grala ,GKS raczej kontrowal,poziej patrze a tam 3;0 i sie troche zdziwilem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując