Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 01.04.2010, 20:55
Cytat:
Majdan: atutem Polonii... kiepska murawa.


Dyrektor sportowy i bramkarz Polonii Warszawa Radosław Majdan uważa, że atutem jego zespołu w sobotnim meczu ekstraklasy u siebie z Wisłą Kraków (godz. 16.15) będzie zły stan murawy. Na takim boisku, zdaniem Majdana, łatwiej bronić się niż atakować.

38-letni piłkarz, który od niedawna pełni jednocześnie funkcję dyrektora Polonii uważa, że boisko przy Konwiktorskiej będzie przeszkadzać wiślakom w konstruowaniu akcji.

- Wiadomo, że Wisła lubi grać "po ziemi", z pierwszej piłki, z szybką wymianą podań. Na naszym boisku taka gra będzie w sobotę niemożliwa. Murawa jest tak nierówna, że piłka chwilami podskakuje na wysokość kolana. Dlatego łatwiej będzie bronić się niż atakować" - podkreślił Radosław Majdan.
PAP / Ekstraklasa WP PL
Odpowiedz cytując