Zbyychu napisał(a):

no, generalnie się zgadzam, raz mi się tylko zdarzyło, że się dopieprzyli do niepodbitej legitki. Wystawiają w takim wypadku mandat, z podbitą legitką się później idzie na Wawrzyńca, okazuje ją i płaci 5 zł za wypisanie z rejestru.
co innego PKP, tam zawsze sprawdzają.
|
Tylko problem w tym że nie będę miał podbitej

A nie chcę stracić 5 dni za które zapłaciłem
