Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15241
Stary 01.04.2010, 20:15
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
no, generalnie się zgadzam, raz mi się tylko zdarzyło, że się dopieprzyli do niepodbitej legitki. Wystawiają w takim wypadku mandat, z podbitą legitką się później idzie na Wawrzyńca, okazuje ją i płaci 5 zł za wypisanie z rejestru.
co innego PKP, tam zawsze sprawdzają.
Tylko problem w tym że nie będę miał podbitej A nie chcę stracić 5 dni za które zapłaciłem
Odpowiedz cytując