Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
1548
01.04.2010, 20:06
Oderka W. w Bełchatowie otworzyła nowy punkt ksero tym razem filia Wodzisław oddział Poznań.
Jak się tego słucha nie można śmiechu opanować.
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ