flamengista napisał(a):

Tym samym Pasy mogą być pierwszym zespołem w historii polskiej piłki nożnej, który spadnie dwa razy pod rząd z ekstraklasy.
|
Wspaniałe podsumowanie

Doskonałe.
@
AS82 przedstawiał się ten człowiek mówiący przez nos, ale zapomniałem