Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6268
Stary 01.04.2010, 18:45
Wygląda to tak, jakby wszyscy w Cracovii grali przeciw Lenczykowi. Goście dzisiaj stali na boisku bez żadnej inicjatywy.
Cabaj tradycyjnie na swoim poziomie i znowu zawalił im mecz. Ciekawe kiedy zrozumieją, że z tym bramkarzem nie da się budować dobrej drużyny...?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując