|
Senior Member
Offline
|
#6251

01.04.2010, 17:31
|
SpoXsteR napisał(a): 
polecam relacje live na stronie Pasów.. kupa smiechu co mecz.. przykladowo zawodnik Pasow na swojej polowie i "ajjjj.. bylo blisko strzelenia gola!" , ewentualnie pilka wybita na aut i "ajjjj.. bylo blisko"
i tak "ajjj!!!!!!!!!" "ajajaja!!!!!!!!!!" "ajjjj!!!!!!!!" co 2 minuty
|
Podaj linka. 
|
|