K
Ale jak ktoś piszę taką głupotę to zdecydowanie nie nadaje się do wypisywania tu swoich postów...
Po prostu.Coś kosztem czegoś. Poziom wypowiedzi na tym forum i tak jest żenująco niski, nie pogarszajmy sprawy.
Ktoś pisząc takie rzeczy, nie ma szacunku dla poprzednich pokoleń kibiców, którzy tracili zdrowię w walkach na ulicach Krakowa przez pałki Milicji. Jak ktoś nie zna elementarnych rzeczy z historii Wisły lub zna ją z wikipasów to niech po prostu zamknie morde.