Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 01.04.2010, 14:26
kuba126 napisał(a):Wyświetl post
"Jesteśmy klubem owszem ponad 100-letnim ale poza pierwszymi latami ciąży nad nami widmo konfidentów."

ciąży nad nami - czyli nie nazwał Nas konfidentami. Widzisz różnice?

Ciekawe czy jakby 7 kotów gadał ze swoim kumplem i ten wyraził podobne zdanie..zbanował by Go Nie starał sie wyjasnić co On sądzi na ten temat.

Nie chodzi mi oto by naskakiwać na modów bo po co mi to, jakbym chciał to bym znalazł kilka przypadków z resztą już tu opisanych za co sami powinni chyba sobie dawać bany...Koleś wyraził swoje zdanie...
K

Ale jak ktoś piszę taką głupotę to zdecydowanie nie nadaje się do wypisywania tu swoich postów...
Po prostu.Coś kosztem czegoś. Poziom wypowiedzi na tym forum i tak jest żenująco niski, nie pogarszajmy sprawy.


Ktoś pisząc takie rzeczy, nie ma szacunku dla poprzednich pokoleń kibiców, którzy tracili zdrowię w walkach na ulicach Krakowa przez pałki Milicji. Jak ktoś nie zna elementarnych rzeczy z historii Wisły lub zna ją z wikipasów to niech po prostu zamknie morde.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując