Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6240
Stary 01.04.2010, 13:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Dostal bana, bo nie ciazy na nas zadne “widmo konfidenctwa”. I mnie nie interesuje skad to wział, jak to sobie wydedukowal, ani nie mam zamiaru dopuszczac go aby bronil swojego zdania.
To jest forum Kibiców Wisły Kraków, i jesli ktos wchodzi i wypisuje idiotyzmy na temat Wisły, jej kibiców, to wylatuje. I wolność slowa ma tu gowno do gadania.
Trybuny są nietolerancyjne, fora kibocow są nietolerancyjne i mozecie to nazywac jak chcecie. Lamaniem praw czlowieka, zamachem na wolnosc wypowiedzi, gwaltem na dziewicach.
Mozesz mnie jeden z drugim zaskarzyc do Sztrasburga. Albo oblac sie benzyną i podpalic.


.
przy rejestracji powinno sie to co napisał 7K dodawać do podpisania i zaakceptowania.
To ze jesteśmy(?) jednym z najciekwszych forów w kraju nie znaczy ze tacy fajni ze pozwalamy wszystko pisać.
Pamietajmy o tym że jesteśmy Wiślakami.

Mecz 3D w Polsce. ciekawe co to będzie. ;o
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując