Eleusis napisał(a):

|
Po prostu Przyrowskiemu przylepiono łatkę "utalentowanego", a gdy już skończył wiek 25 lat to stał się "jednym z solidniejszych i lepszych bramkarzy w lidze"... Taa, Gliwa jest co najmniej 3 razy lepszy od tego lenia.
|
hehe yy 2 bramkarz to nie przypadkiem Radzio Majdan ?
