Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2010, 13:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze,że zagra Przyrowski,nikt nie odprowadza tak zawodowo piłki wzrokiem jak on. Ciekawe jak h****y musi być drugi bramkarz,że on stoi niezmiennie jako pierwszy. On jest z tej samej słynnej szkoły bramkarskiej co Kapsa,Cabaj,no i nasz cukiereczek Pawełek.
Po prostu Przyrowskiemu przylepiono łatkę "utalentowanego", a gdy już skończył wiek 25 lat to stał się "jednym z solidniejszych i lepszych bramkarzy w lidze"... Taa, Gliwa jest co najmniej 3 razy lepszy od tego lenia.
Odpowiedz cytując