Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mercury
Member
Od: 02.2009
Offline
#
22319
01.04.2010, 12:43
Nie wiem czemu ale w 100% uwierzyłem.. dopiero wchodząc na forum i patrząc na Wasze posty sobie uświadomiłem, że dziś prima aprilis ;p
mercury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mercury
Znajdź inne posty napisane przez mercury