|
Znamienne jest to, ze kazdy z tych zespolow(cwiercfinalistow) posiada klasowego bramkarza...kazdego z nich mozna pochwalic za wystep we wtorek i srode. Moze w koncu ktos u nas wpadnie na ten pomysl, zeby zatrudnic dobrego bramkarza, bo bez takiego to ciezko nawet o sukcesy w tej lidze podworkowej.
|