Awe napisał(a):

|
Oficjalnie nie możesz. Ale nie spotkałem się jeszcze, żeby sprawdzali ważność tych nowych legitek plastikowych. Niektórzy nie wyciągają nawet z portfela.
|
no, generalnie się zgadzam, raz mi się tylko zdarzyło, że się dopieprzyli do niepodbitej legitki. Wystawiają w takim wypadku mandat, z podbitą legitką się później idzie na Wawrzyńca, okazuje ją i płaci 5 zł za wypisanie z rejestru.
co innego PKP, tam zawsze sprawdzają.