koyoot napisał(a):

|
Heh prosze czego ja sie tu dowiaduje. Tego ze Kasperczak odmienil Lobodzinskiego, ktory zawsze gral tak jak teraz, czasem miewal gorsze momenty, teraz gra jest inna niz za Skorzy wiec i Wojtek czesciej sie pokazuje przy pilce i tylko tutaj jest ta roznica.
|
No ale właśnie to jest prawda, że Łobodziński został odmieniony przez Kasperczaka. I Ty właśnie dokładnie podałeś powód tej odmiany a mianowicie "gra jest inna". Kasperczak tak to poustawiał(dał mu trochę inne zadania taktyczne), żeby lepiej wykorzystywać w ofensywie Łobodzińskiego. A to właśnie chyba o to chodzi w piłce, że jeżeli można to trzeba lepiej wykorzystywać potencjał zawodnika. Tylko tyle i aż tyle. Ciekawi mnie jak to dalej z Łobodzińskim będzie wyglądać
