Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 01.04.2010, 08:09
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Heh prosze czego ja sie tu dowiaduje. Tego ze Kasperczak odmienil Lobodzinskiego, ktory zawsze gral tak jak teraz, czasem miewal gorsze momenty, teraz gra jest inna niz za Skorzy wiec i Wojtek czesciej sie pokazuje przy pilce i tylko tutaj jest ta roznica.
No ale właśnie to jest prawda, że Łobodziński został odmieniony przez Kasperczaka. I Ty właśnie dokładnie podałeś powód tej odmiany a mianowicie "gra jest inna". Kasperczak tak to poustawiał(dał mu trochę inne zadania taktyczne), żeby lepiej wykorzystywać w ofensywie Łobodzińskiego. A to właśnie chyba o to chodzi w piłce, że jeżeli można to trzeba lepiej wykorzystywać potencjał zawodnika. Tylko tyle i aż tyle. Ciekawi mnie jak to dalej z Łobodzińskim będzie wyglądać