Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 31.03.2010, 23:42
Mecz moze byc ciezki ,jakos na Konwiktorskiej zawsze mielismy jakies klopoty ,ogladalem Polonie w meczu z Arka i jesli tylko zagramy dobrze taktycznie i fizycznie to musimy wygrac

P.S Moze nie doliczą 8 minut
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując